Home

Den radia blanik

Poslouchejte přes pouze internet to nejpohodovější české rádio, které hraje pouze pověřené české a slovenské hity . A kromě Rádia Blaník CZ můžete na radia.cz poslouchat také více než 100 rádií

Klasik by řekl, že život je pestrý a rozmanitý, protože každý den vás naštve něco jiného. Někdo možná počítá do dvaceti, někomu by nepomohla ani stovka. Někdo se jde projít, někdo si sní tabulku čokolády či se vypláče do polštáře. No a někdo, a ten bude našemu srdci nejbližší, tak ten někdo, si pustí naše. Homepage > Radio > Aktuality Radia > Den plný hvězd Rádia BLANÍK . Den plný hvězd Rádia BLANÍK Aktuality, Aktuality Radia, Radio 3. 6. 2020 Rádio BLANÍK oslaví 4. června své 21. narozeniny a to je důvod k oslavě. V USA by to znamenalo, že si rádio může připít konečně něčím ostřejším, vsází ale na jistotu a tohle. Rádio Blaník je pohodové české rádio, které vysílá směs hudby nejlepších českých a zahraničních interpretů. Rádio Blaník vysílá s úsměvem. Na Rádiu Blaník CZ můžete poslouchat české písničky celý den. Kromě českých písniček vysíláme také písničky slovenské Den Radia Blaník v Třeboni. V sobotu 14. srpna 2010 bude v Třeboni Den Rádia Blaník. V tento den se můžeme těšit na bohatý kulturní program, tradiční řemeslný trh a večerní ohňostroj. Den s Radiem Blaník v Třeboni

Poslouchejte přes internet to nejpohodovější české rádio, které většinou hraje české písničky, které máte rádi. A kromě Rádia Blaník můžete na radia.cz poslouchat také více než 100 rádií dobry den,prosila bych zahrat od Petra Novaka Den Stesti.Ztratila se v mnozstvi ostatnich titulu.Hodila by se pripomenout v dobe,kdy uz nam zase zacina vladnout bolsevik!a hlavne 21.8. na vyroci okupace a den vyroci J.Palacha.Moc,moc dekuj Nebere si servítky a nekompromisně řídí politické dění - to je lobbista Tonda Blaník. Neotřelý humor v satirickém seriálu

Každý všední den vyráží tým Rádia Blaník na zajímavá místa Čech a Moravy. Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK zprostředkuje posluchačům spoustu zajímavých tipů na výlet i rodinnou dovolenou. Chystají živé vstupy, fotky i videa. Start projektu proběhl ve středu 1. července 2020 na Staroměstském náměstí v Praze. NA BLANÍKU PROBĚHL DEN PLNÝ HVĚZD! Kdybychom byli v USA, tak si můžeme dát poprvé oficiálně sklenku něčeho ostřejšího. Na BLANÍKU jsme vsadili na jistotu a.

Rádio BLANÍK CZ - PŘEHRÁT radia

Rádio BLANÍK

 1. isterstva vnitra ČR Rádio Blaník a společnost Borgis vás zvou na společnou akci Dětský den s rádiem Blaník 12. května od 10:00 do 16:00 hodin. Program Hlavní podium - I. nádvoří Loveckého zámku Ohrada 10:00 zahájení Dětského dne s překvapení
 2. Máme pro vás nové CD Pohodové české Vánoce 2! Po velkém úspěchu našeho prvního vánočního alba jsme pro vás vybrali zbrusu nový výběr těch nejkrásnějších českých vánočních písniček z našeho vysílání!..
 3. Městské slavnosti v Neveklově a Rádio BLANÍK u toho nemůže chybět Přijďte se podívat k nám do stánku jsme tady dnes celý den
 4. Rádio Blaník, Praha. 48K likes. Rádio BLANÍK - pohodové české rádio. Vítejte na oficiální stránce Rádia BLANÍK na Facebooku

Rádio Blaník za podpory Chrudimské besedy připravilo na sobotu 17. září 2011 na Resselově náměstí v Chrudimi letní slavnosti Rádia Blaník.. Od 14 hodin čeká rodiny s dětmi odpoledne plné stánků, atrakcí, ale i rekordů s agenturou Dobrý den a doprovodných programů. Později odpoledne pak bude pokračovat řada koncertů předních zpěvaček, zpěváků a skupin, které. Český Impuls je rádio pro radost ze života. Jediní hrajeme české písničky 60. až 80. let. Celý den. Zazpívejte si s námi! Český Impuls, bonusová stanice Ráááádia Impuls, hraje výhradně česky. Vysíláme na středních vlnách, AM 981 kHz

den dĚtÍ hitrÁdia vysoČina Karneval na Harusáku se Zimní jízdou Hitrádia Vysočina 17.3.2019 Nové Město na Moravě Zimní jízda Hitrádia Vysočina 2.3.2019 Šacber V sobotu 21. června bude Masarykovo náměstí patřit Rádiu Blaník. Tentokráte rádio nejen uslyšíte, ale i uvidíte. Začínáme ve 14 hodin.. Rádio BLANÍK je dlouhodobě nejposlouchanější regionální rozhlasová komerční stanice na území České republiky.V současnosti Rádio BLANÍK vysílá svůj program pro tyto oblasti: Praha, střední Čechy, jižní Čechy, západní Čechy, severní Čechy, jižní Morava, východní Čechy a Vysočina.Hudební formát stanice je založen zejména na českých písničkách od 60.

Rádio Blaník Rádio Onlin

Rádio BLANÍK - Rádio BLANÍK je pohodové české rádio, které hraje HEZKY ČESKY! To znamená, že od rána do večera vám vybíráme ty nejhezčí české písničky, které máte rádi. V našem hudebním programu ale samozřejmě nechybí ani spousta oblíbených zahraničních písniček. K.. Den Rádia Blaník v Třeboni. Nacházíte se v archivu kulturních akcí v Třeboni, které byly uskutečněny v minulosti. Aktuální akce najdete v rubrice kulturní akce Třeboň. V sobotu 21. června 2014 plánuje Rádio Blaník uspořádat v Třeboni Den Rádia Blaník. Program začíná ve 14 hodin na Masarykově náměstí. Účinkují Nevíte, jaká píseň se hrála v rádiu? Použijte naši službu a zjistěte to! Náš seznam skladeb ukládá Radio Blanik seznam skladeb za posledních 7 dní Společnost Media Bohemia chce z programově samostatného Radia Valašsko po více než pětiletém trápení udělat mutaci Radia Blaník. Připomeňme, že dosud většinová majitelka stanice Simike Valigurová v minulosti provozovala Radio Apollo, které od počátku tisíciletí až do roku 2008 šířilo hudební formát Blaníku Zas přijde den, kdy láska vrátí se k nám, nabízí náruč dokořán, nebude dál samotná, nebude sám, v den, kdy se vrátí láska k nám. Na rozcestí osudů. -Křídla rozpínat. Když nejvíc chceš se rvát. -Překvapí tě náhlý pád. Já už vím, že nestačí mít rád. A jen na tom záleží. -Musíme se dát. Cestou zdlouhavou

Den plný hvězd Rádia BLANÍK RadioT

Chebské Rádio Egrensis po šestadvaceti letech skončilo. Nedávno došlo k prodeji a novým vlastníkem se stalo konkurenční rádio Blaník. Proč k prodeji došlo a jaká byla historie rádia, jsme se zeptali jeho ředitelky Gabriely Vosykové. Proč jste se rozhodli po 26 letech prodat chebské Rádio Egrensis? Vedly vás k tomu ekonomické důvody S paní zimou za Ježíškem. Základní škola (speciální) Mladá Boleslav pořádá ve spolupráci se Společností pro podporu lidí s mentálním postižením v Mladé Boleslavi a Centrem 83 zimní výstavu Hanka napsal/a: Dobrý den, jste super rádio,mám vás naladěné jak doma,tak v autě. Mám na vás dotaz,několikrát jsem zkoušela se dovolat,marně,tak to zkusím písemně.Už dlouho jsem neslyšela v předpovědi počasí hlásit,paní Magdalénu Lípovou,líbila se mi spolu s Petrem Brožíkem v jejich vtipném rozhovoru před,hlášením počasí,chybí mi. Děkuji za odpověď. Pohádkový den se Zdeňkem Troškou v Táboře. Pouť rádia Blaník... Táborské slavnosti 2006. Táborské slavnosti 2007. Táborský koktejl 2007. Tuning sraz - Blatná 09. Výzva. aneb přípravy na přímý přenos :) a samotnej přímý přenos :) Zajímavá místa...

Rádio Blaník CZ Rádio Onlin

Příběhy, pohádky, písničky, soutěže a spousta zábavy s prima moderátory. Jediné živé rádio pro děti Na dnešek vyhlásila vláda DEN STÁTNÍHO SMUTKU k uctění památky zesnulého předsedy Senátu ČR pana Jaroslava Kubery. Zemřel nečekaně 20. ledna ve věku 72 let Nenechte si ujít 15. narozeniny Rádia Blaník.. Vystoupí: Karel Gott, Helena Vondráčková, Petr Kolář, Katapult, Anna K, Peter Nagy, jakub Smolík, Petr Spálený s Miluškou Voborníkovou a skupinou Apollo Band, Janek Ledecký, František Nedvěd, Wabi daněk, Divokej Bill, Jarda Hypochondr, Josef Vágner. Vstupné: 250 Kč, rodinná vstupenka 350 Kč Každý všední den: 06:00 - 09:00 živě středočeské studio (po-pá) 10:00 - 13:00 živě studio Pardubice 13:00 - 14:00 Rocková hodina / Classic ROCK 14:00 - 17:00 Odpolední moderovaný blok (regiony) 18:00 - 18:30 Barevný svět, cestovatelský magazín 19:00 - 23:00 Živé vysílaání ze studia (regiony Rock Zone je pražská rozhlasová stanice. Rock Zone nahradila předcházející Radio Info. Již z názvu stanice vyplývá, že se hudebně zaměřuje především na rock. Vysílá užitečné informace pro řidiče projíždějící Prahou, protože pravidelně informuje o dopravní situaci v hlavním městě a o cenách pohonných hmot v Praze. Vysílat začalo rádio 7. února 2005.

Den Radia Blaník v Třeboni - Trebonsko

Český rozhlas Radiožurnál, dříve Český rozhlas 1 - Jde o celoplošnou veřejnoprávní stanici Českého rozhlasu se zaměřením na aktuální zpravodajství a publicistiku. Vysílá pod tímto názvem od roku 1993, s jinými jmény fungovala již od roku 1970. Jedná se o seriózní stanici, zejména pro publikum produktivního věku, můžete ji zaslechnout z kanceláří, obchodů. Benešov (-mav-) - Již tuto sobotu 3. června od 12:30 proběhne v přírodním divadle na Konopišti Koncert pro všechny bezva lidi aneb 18. narozeniny RÁDIA BLANÍK! Koncert je už beznadějně vyprodaný, ale stále máte možnost získat poslední rodinné vstpuenky, když budete poslouchat rádio Blaník. Každý všední den schovají v jejich vysílání dvě výherní písničky. Vychodoceske-radio-blanik-webnod. rádio blaník východní čechy pohodové české rádio. Úvodní stránka > Náš tým. Náš tým. REDAKTORKA RÁDIA BLANÍK VÝCHDONÍ ČECHY MICHAELA SPÁČILOVÁ MUŽETE JÍ SLIŠET CELÍ DEN VE VISÍLÁNÍ RÁDIA BLANÍK VE ZPRÁVÁCH A V REGIONÁLNÍM VSTUPU V 16.10.NA RÁDIU BLANÍK

Elektro - Stare radio bazar. Vybírejte z 159 inzerátů. Prodejte snadno a rychle na Bazoši. Přes půl milionů uživatelů za den. Najděte co potřebujete ve Vaší kategorii Nabídku práce vysíláme na Hitrádiu Orion každý den v 7.20, 10.40, 15.40 a 17.40 hod. Pokud máte zájem zařadit vaši nabídku pracovního místa, kontaktuje obchodní zastoupení Hitrádia Orion. Tel.: 596 623 032, E-mail:ostrava@radiohouse.c Dnes je Mezinárodní den dětí, a proto je naším hostem předsedkyně Fondu ohrožených dětí Hanka Kupková. Pojďme společně pomoci dětem v Klokáncích. Prosíme, pošlete DMS na číslo 87 777 ve tvaru DMS.. Reklama v rádiu je efektivní. Během Vašeho 30s spotu oslovíte tisíce poteniciálních zákazníků! Rádio je vždy aktuální a v dosahu. Rádio umí oslovit každého - je téměř všude po celý den i večer; oslovuje doma, v práci, v restauraci i za jízdy v autě Více informací o akci Prázdninová hospoda na kolečkách s Rádiem BLANÍK na www akce. Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena

Video: Rádio BLANÍK - PŘEHRÁT radia

Internet je dobrá cesta, to bude odhaduji 128kbit či více a bude dobrý zvuk. Jinak ale škoda, více radií je v ČR na hraně přežití a hudební ubohý program tomu asi odpovídá. Mohu to porovnat s mnohem lepšími polskými stanicemi, Eska, Muzicne radio či Radio Zet. Tam to ještě hraje velmi dobře Rádio Impuls Adresa: Ortenovo nám. 15a, 170 00 Praha 7 Tel.: 255 700 700 SMS číslo do studia 774 999 888 Příspěvky do pořadu Doprava 007 volejte na: 605 222 007 Web: www.impuls.cz E-mail: impuls@impuls.cz Vlastník licence: LONDA spol. s r.o. (platnost od: 25.02. 1999 Den novej nás vítá. Bude nádhernej. Mám tenhle kraj rád, jak žádnej jinej a je jedno jestli podzim nebo zima zrovna je. Koukej, nad Blaníkem svítá. Den novej nás vítá. Bude nádhernej. Pod Blaník jezdil jsem rád, už od dětství. Mám tady přírodu rád, až k zbláznění.. Koukej, nad Blaníkem svítá.. Den novej nás vítá

Satirická komedie o největším českém lobbistovi současnosti. Tonda Blaník už nechce v zákulisí tahat za temné nitky, chce se sám stát novým českým prezidentem. Slibuje korupci dostupnou pro každého i máslo a lithium do každé rodiny. Koprodukční snímek ČT (2018). Hrají: M. Daniel, H. Jeřábek Třešňáková, M. Dalecký, E. Hanzlíková, J. Potměšil, T. Sedláček. Otázka pro dnešní den zní: Kolikáté narozeniny letos Rádio Blaník v sobotu 1. června na Konopišti oslaví? A: čtrnácté narozeniny B: patnácté narozeniny C: šestnácté narozeniny. Ve hře jsou ještě dvě rodinné vstupenky, proto i zítra sledujte soutěžní otázku a mohou být Vaše Archiv - online rádia, CZ online rádia, ivysílání : Naleznete zde odkazy na rádia, které provozují archivy svého vysílání, ze kterých většinou můžete stahovat, nebo alespoň přehrávat online pořady, které byly odvysílány v minulosti, ale také poslouchat živé vysílání rádií Schon nach den ersten Folgen der Serie versuchten einige Kollegen, das Team um Regisseur Marek Najbrt zu einem abendfüllenden Film zu überreden. Dazu ist es nun aber erst vor dem Hintergrund der zweiten Direktwahl des tschechischen Staatspräsidenten gekommen Pardubický plochodrážní stadion má za sebou další premiéru. Nejenom plochodrážní fanoušci mířili v sobotu do hlediště našeho stadionu, ale i lidé, kteří náš stadion navštívili poprvé. Osmihodinový Koncert pro všechny bezva lidi Rádia Blaník přilákal do Svítkova více jak 4.00

Blaník - online radio - live - pustit rádio - Poslouchej

Den plný hvězd Rádia BLANÍK | RadioTV

Dobrý den, ano máme skladem v Praze 8, Pekařova 4. Můžete si udělat objednávku s osobním odběrem a my Vás budeme informovat až bude zboží připraveno k odběru. S pozdravem Václav Paštika Sevt, a.s Pochlubte se, kolik máte vyplněných kolonek Rádio Impuls - Ráááádio is on Facebook. To connect with Rádio Impuls - Ráááádio, join Facebook today

Prázdninový krajánek Rádia BLANÍK : RADIOHOUSEDo poloviny listopadu se na Rádiu Blaník soutěží o rodinnéRádio BLANÍK CZ - PŘEHRÁT | radia

Kancelář Blaník TelevizeSeznam

Největší propad zaznamenala Kiss Morava, naopak rostlo Rádio Blaník! 9. 2. 2012 21:02, Máme pro vás exkluzivně jako jedni z prvních nejnovější výsledky poslechovosti (z celostátního pohledu) - Radioprojekt za 2.pololetí roku 2011 - týdenní poslechovost (WR). Rádio Impuls stále drží pozici lídra. Nejvíce si polepšilo multiregionální Rádio Blaník Rádio Blaník letos slaví 20 let své existence a uspořádalo svůj narozeninový koncert v letním amfiteátru pod zámkem Konopiště. Rádio Blaník pořádá své koncerty na tomto místě každý rok, ale my jsme zde byli poprvé. Rádio Blaník posloucháme více až poslední 1 - 2 roky V sobotu 18. května se u nás na Svítkovském ovále ustuteční Koncert Rádia Blaník. Začátek koncertu je ve 12:30. Pokladna je otevřena od 10. hodin a lístky jsou za svělé ceny. Více info zde na stránkách Rádia Blaník. Koncert pr

Rádio BLANÍK - PŘEHRÁT | radiaRádio Blaník upravilo logo, motiv slunce zůstává | MediaGuruPÍSNIČKY NA PŘÁNÍ | Pořady | Rádio BLANÍK
 • Toyota prelude.
 • Jeníček a mařenka kreslená pohádka.
 • Sladkokyselá omáčka apetit.
 • Boeing 757.
 • Kašmírový svetr second hand.
 • Infj personality.
 • Středně těžké zranění.
 • Klávesové zkratky pro znaky.
 • Empirie.
 • Hořčičné semínko použití.
 • Triky se sirkami.
 • Koncerty 2020 čr.
 • Sprej na kuny recenze.
 • Poached egg.
 • Papež františek heretik.
 • Pyšná princezna barevně.
 • 600 nl.
 • Spartoo vrácení zboží.
 • Audi a6 allroad rozměry.
 • Mezinárodní organizace práce.
 • Jsme slované.
 • Nefila pavouk.
 • Osobní strážce online.
 • Fiat 125p prodej.
 • Us open 2016 tennis.
 • Rip curl kariera.
 • Sklep prefabrikát.
 • Krvaceni do delohy.
 • Gibson mel.
 • Severní ledové moře.
 • Yr no bedrichov.
 • Ec karta.
 • Www valco baby.
 • Cuba 1962.
 • Globální záření.
 • Si kloub bolest.
 • Marshall mode eq.
 • Sony ericsson s500i.
 • Cz 05 oznámení profilu zadavatele.
 • Best free keylogger.
 • Vánoční koleda zkouknito.