Home

Az havířov vstupenky

P Tým Tým Z S B; 1. KOM: HC Kometa Brno: 7: 32:15: 20: 2. VIT: HC Vítkovice Ridera: 7: 41:12: 17: 3. HAV: AZ Heimstaden Havířov: 7: 23:11: 16: 4. TRI: HC. Rytíři Kladno - AZ Havířov. Datum: Místo: Vstupenky. Místa konání: PRODUKTY A SLUŽBY. TRIČKO SLOVAN. Vyberte si aj tričko z ponuky nášho FAN SHOPU SLOVAN v rôznych variantoch

AZ Havířov oficiální internetové stránk

Zjistěte to předem. Máme pro vás předpověď počasí Havířov na 7 dní + dlouhodobé výhledy na celý rok. Vstupenky na Havířovské slavnosti. Vstupenky na Havířovské slavnosti mají jednotnou cenu 250 korun na každý den. Děti do deseti let mají pak vstup zcela zdarma, důchodci nad sedmdesáti let platí 150 korun a. Hokej.cz | Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evroé lig

AZ Havířov | Profil hráče | Šimon Povolný #18

Městské informační centrum, náměstí Republiky 575/7 736 01 Havířov-Měst Jiří Režnar (AZ Heimstaden Havířov): Hra se přelévala z jedné strany na druhou, stejně jako v domácím zápase se Sokolovem. Tam jsme jenom neměli to štěstíčko a ty góly nedali. Manšafty které mají mladé kluky, tak u nich to vypadá, že nemají zkušenosti, ale oni to tou svojí snahou, bojovností a bruslením nahrazují V pokladnách MKS Havířov je možná úhrada vstupenek na kulturní pořady prostřednictvím tzv. flexi passů společností Le Chéque Déjeuner, s.r.o., a spol. Edenred CZ, s.r.o. zobrazit. Platby kartou. V pokladnách Kulturního domu Petra Bezruče a Kina Centrum je možná úhrada vstupenek platebními kartami

Florbal Torpedo Havířov - FATPIPE Start98 Kunratice (1.kolo) 06.09.2020 - Miroslav Filip Florbal Exelsior Havířov - TJ Znojmo LAUFEN CZ (3. předkolo play-off Ke kampani HSC připojují sportovní kluby, jako jsou ostravský Baník, extraligové volejbalistky ze stejného města, hokejisté AZ Havířov a Oceláři Třinec. Své jméno s výzvou spojují ale také jednotlivci - český reprezentant v atletice Pavel Maslák nebo profesionální triatlet Petr Vabroušek AZ Heimstaden Havířov. V Havířově se během léta udály velké změny. Nejviditelnější změnou je název klubu, protože v nové sezoně bude tým vystupovat jako AZ Heimstaden Havířov. I kádr doznal citelných změn. Velká jména do svých barev získal AZ v podobě zkušených hráčů Martina Adamského a Romana Sturcze AZ RESIDMO Havířov . Havířov je aktuálně na sedmém místě v tabulce a na šesté Litoměřice ztrácí pouze bod. AZ se potřebuje dostat na šesté místo, které by týmu zajistilo play-off bez před kola. Je tedy jasné, že následující zápasy pro Slezany budou důležité a potřebují uhrát každý bod Ohlasy trenérů. Tomáš Urbánek (AZ Havířov): Přijel k nám třetí tým tabulky, v podstatě v plné sestavě, takže jsme rádi, že jsme urvali vítězství. Na druhou stranu to dneska, myslím, nebylo jenom až tak o hokeji. Přispěli jsme k tomu jak my, tak soupeř a svou mírou i rozhodčí

Statistiky Lukáše Bednáře Sezóna Klub Z G A B TM +/- U 2009-10 HC Havířov Panthers (CZE1-U16) 4 0 0 0 0 -1 7 2010-11 HC AZ Havířov 2010 (CZE1-U16) 27 4 3 7 33 4 14 2011-12 HC AZ Havířov 2010 (CZE1-U18) 19 3 2 5 8 -6 23 HC AZ Havířov 2010 (CZE1-U18,b) 8 2 2 4 2 1 1 HC AZ Havířov 2010 (CZE1-U16) 33 21 33 54 63 25 14 2012-13 HC AZ Havířov 2010 (CZE2-U21) 3 0 1 1 2 . GIG.cz SMS vstupenky, předprodej, soutěže. Službu GIG provozuje - jjabu@seznam.cz, tel. infolinka 728 970 987. Službu technicky zabezpečuje smsticket s.r.o. Telefon: +420 312 276 035 (sekretariát) +420 312 247 048-9 (ústředna) +420 312 246 415 (mládež) E-maily a odkazy: sekretariat@rytirikladno.c

Rytíři Kladno - AZ Havířov TICKETPORTAL Vstupenky na

AZ Residomo Havířov, Havířov. 8,106 likes · 709 talking about this. Oficiální stránka hokejového klubu AZ Havířov na facebooku!.. Piráti Chomutov - HC Energie Karlovy Vary Chomutov - Karlovy Vary odlož. 23.kolo, so 28.11.202 az havÍŘov 0:1. Jasně, jsou tací z řad domácích, kteří tohle nikdy nepochopí, jsou tací, kteří to pochopit nechtějí, jsou však i tací, kteří moc dobře ví, která bije. A právě těm je tahle menší prezentace věnována Jan Daneček (AZ Havířov): Opět se ukázalo, že když hrajeme s papírově slabšími soupeři, tak hrajeme úplně jinak. Právě proto jsme v Ústí neuspěli, kdežto tentokrát jsme věděli, že hrajeme proti favoritovi zápasu a podle toho jsme k tomu také přistoupili Další dva hráči Orlů odcházejí do restartu druhé hokejové ligy do vyšších soutěží. Útočník Vojtěch Němec posílí prvoligovou Třebíč, konkurenční klub ze stejné soutěže - Litoměřice - budou dočasnou destinací obránce Adama Sedláka

Havířovské slavnosti 2020 - Program, vstupenky, naše tip

NHL.cz | Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evroé lig Proto jsme se rozhodli podpořit havířovský hokejový klub AZ Residomo Havířov, který hraje první ligu a momentálně je v Chance 1. liga na páté pozici. Vedou si moc dobře! A pro vás máme připraveny soutěže o vstupenky a další hokejové dárky - sledujte nás na Facebooku a laďte naše vysílání, aby vám nic neuniklo Dnes hostíme HC Stadion Litoměřice. Vstupenky koupíte online zde http://bit.ly/vstupenky-AZ-2019-202

Městské informační centrum Havířov Kalendář akc

LHK Jestřábi Prostějov » oficiální internetové stránk

Osobní účty, půjčky, hypotéky, investice a spoření, pojištění, kurzovní lístek, pobočky a bankomaty, Smartbanking, Smart Klíč, Firmy a podnikatelé. Utkání 4. kola Chance ligy Rytíři Kladno - AZ Heimstaden Havířov se odehraje na kladenském ČEZ stadionu ve středu 23. září od 18:00. Vstupenky lze zakoupit on-line nebo u terminálů Sazky Ve 36. kole WSM lize proti HC Energii Karlovy Vary nastoupí AZ Residomo Havířov.. WSM liga je druhá nejvyšší hokejová soutěž v České republice.Dva vítězové semifinále play-off soutěže hrají baráž se dvěma posledními týmy extraligy ledního hokeje.Dvě nejúspěšnější mužstva baráž HC AZ Havířov 28.10., HC Oceláři Třinec 30.10. a HC Frýdek-Místek 31.10. Překážejí vám doma staré elektrospotřebiče? Pak máte na konci října jedinečnou možnost je vyměnit za vstupenky na hokejové zápasy Třince, Havířova a Frýdku-Místku

Program MKS Havířov

1. Prodavač v řeznictví roční mzda až 330.000,- (Havířov) 27. února 2020 8:00 , aktualizováno 1. března 12:48 - PERSONÁLNÍ INZERCE PRACUJTE TAM, KDE si navzájem pomáháme
  2. Prodáváme vstupenky sítí: Kam na oběd: Úvod / Kalendář akcí / Hokejové utkání - AZ Havířov x SC Kolín. Hokejové utkání - AZ Havířov x SC Kolín. Aktualizováno: 11.9.2020 15:25. Gascontrol Aréna Havířov (Víceúčelová hala) 30. 9. 2020 od 17:30. Gascontrol Aréna Havířov (Víceúčelová hala) Více informací.
  3. Prodám 4ks . Bohužel nemůžeme jít kvůli zdraví. Při rychlém jednání sleva - Havířov . VSTUPENKY - Vstupenky na jakoukoli akc
  5. HK Poprad - AZ RESIMODO Havířov. 14.08.2018 18:00 Zimný štadión mesta Poprad, Štefánikova 6, 058 01 Popra

Torpedo Havířov

Vstupenky on-line. Berani Zlín. Tomáš Urbánek (HC AZ RESIDOMO Havířov): Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství. V první třetině jsme měli trochu smůlu, že jsme neproměnili některou ze svých příležitostí. Na druhou stranu soupeř byl mnohem týmovější, důraznější a my jsme vůbec nechodili do osobních. HC AZ Havířov Havířov - PSG Berani Zlín Zlín . 16, pá 30.10.2020. HC ŠKODA Plze Klub Vstupenky Stadiony A-Tým Mláde. Někteří vytvářeli logo AZ Havířov z luštěnin, jiní malovali hokejky a brusle. Obrázky nakonec vystřihli a nalepili na polystyrenové baňky. Podařilo se nám vytvořit 5 originálních hokejových baněk. V sobotu 3.12.2016 uspořádal AZ Havířov mikulášský hokej s bohatým programem pro děti Ligové soutěže s HC AZ Havířov 2010. 2010/2011 II. liga ČR; 2010/2011 NOEN extraliga juniorů; 2011/2012 II. liga ČR; 2011/2012 Liga juniorů; 2011/2012 Extraliga staršího dorost

HC Oceláři Třinec » #UKAŽKOULE! vyzývají hendikepovaní

Havířov ústečtí hokejisté napodruhé nedobyli. Havířov - K dalšímu důležitému utkání se vydali hokejisté Ústeckých Lvů do Havířova. Do zápasu vstoupil lépe domácí tým AZ, který postupně dokráčel k vítězství 3:1. Čestnou branku Slovanu obstaral Milan Vobořil Porubští hokejisté po třech venkovních porážkách v řadě slaví. HC RT TORAX zakončil čtyřzápasový venkovní trip těsnou výhrou 2:1 na ledě havířovského AZ, když rozhodnutí přinesla až souhra Tomáše Gumana s Janem Káňou z 58. minuty. Hosté v zápase nejprve vedli po neskutečné trefě Michala Vymazala, domácí ale ještě ve druhé třetině srovnali krok díky. Dnes do Polárky zavítal nedaleký Havířov. První třetina měla skvělý náboj, ale nikdo nejásal, neboť žádná branka v úvodu nepadla. Až v druhé třetině jásali havířovští fanoušci, když se puk dostal za záda Danečka. V závěrečných dvaceti minutách AZ přidal ještě dvě branky a zápas skončil za stavu 0:3 Ve 36.minutě pak hrál Havířov 84 sekund přesilovku 4 na 3 a před přerovskou brankou to jiskřilo. Ze 2 metrů dorážel Potočný, z 1 metru střílel z první Stránský, jen těsně vedle mířil Prokop a sotva přesilovka 4 proti 3 přešla v přesilovku 5 proti 4, po Prokopově pasu přesně přihrál k levé tyči přerovské klece. B r n o - Kometa v rámci předehrávky 11. kola zamířila na led Havířova. Tam jí však domácí tým vůbec nešetřil a za záda Rachůnka dostal kotouč hned pětkrát. Kometa tentokrát nedokázala utkání otočit a tak se do Brna vrací s prázdnou

AZ RESIDOMO Havířov. Nejlepším střelcem Havířova je Marek Kalus, který má na kontě šestnáct vstřelených gólů. Nejvytěžovanějším hráčem je obránce Jiří Krisl (v průměru 22:42 minuty na zápas). Nejvíce trestných minut odseděl za Havířov Marek Kalus (139). 47. kolo z pohledu obou celk <i>B r n o</i> - Přetěžký úkol naložil na bedra hokejistů Komety los soutěže. V závěru její první poloviny dnes odjeli na led havířovských Panterů, druhého týmu tabulky. Přání fanoušků bylo vyslyšeno. Kometa připravila Havířovu první domácí porážku v sezóně! O vítězství hostů se rozhodlo ve třetí třetině. Na jejím začátku neproměnili domácí. DEPO2015, Plzeň Vstupenky 130 Kč Sibiř - drsnou divočinou - Karlovy Vary 17.2.2021 od 17:00 Sál krajské knihovny, Karlovy Vary Vstupenky 120 Kč 10 000 kilometrů pěšky Jižní Amerikou 2.3.2021 od 18:00 K-Klub, Havířov Vstupenky Netradičně v úterý! O den dřív než ostatní týmy odehrají slávisté svůj duel 26. kola, ve kterém přivítají Havířov. A mají soupeři co oplácet. Na jeho ledě totiž na začátku října prohráli. Navíc hodně těsným rozdílem

Madeta Motor - Motor pokračuje moravskou sérii zápasů v

1. Havířov to nezvládl a vyfauloval se. My jsme pak čekali na jeho chyby a ve třetí třetině jsme je s podporou výborně chytajícího brankáře Šimbocha potrestali. Jsou to pro nás hodně důležité tři body. Martin Janeček (AZ Havířov): Dobře jsme začali, ale málo jsme se tlačili do brány. První třetina byla oboustranně.
  2. Stolárna club Havířov, Havířov. 8 472 To se mi líbí · Mluví o tom (37) · Byli tady (3 904). Stolárna club Havířov se nachází v 1. patře budovy Stolárna
  3. O p a v a - Neuvěřitelné! Hráči Slezanu ani počtvrté nedokázali dotáhnout do vítězného konce zápas, kde vedli v poslední třetině o jednu či dvě branky. Tentokrát stál proti soused z Havířova, který doposud vybojoval jen jediný bod! Přesto Opavané slibný náskok 3:1 neudrželi. Útěchu jim nepřineslo ani házení viny na dobře pískajícího sudího a tak diváci.
  4. HC AZ Havířov Becher Ondřej Mountfield HK Giesl Matěj HC České Budějovice Cibulka Tomáš, Petrásek Filip Piráti Chomutov Malant Lukáš Draci Šumperk Kareš Antonín Rytíři Kladno Hrabík Ondřej SC Rapperswil (SUI) Němec Šimon POZVÁNKA ZDE

HC ŠKODA PLZEŇ Vyrovnané utkání v Havířově dospělo až k

Madeta Motor - Prokeš do Havířova, opačným směrem putuje

SMS vstupenky, předprodej, soutěže - GIG

HC DUKLA JIHLAVA 12 zápasů, 1. místo, 24 bodů, skóre 38:28, bilance 6-2-2-2 Dukla vstoupila do ročníku ve velkém stylu a - možná nečekaně - vede v nekompletní tabulce o jediný bod před druhou Porubou, kterou ve čtvrtečním šlágru se čtyřmi juniory v sestavě sestřelila v Sareze výhrou 3:2 v prodloužení Oficiální internetové stránky hokejového klubu HC Energie Karlovy Vary. Vstupenky, zprávy, rozpisy zápasů, výsledky, tabulky, fotografie, rozhovory a kontaktní informace. Informace zahrnují A-tým i mládež PSG Berani Zlín. Změny v kádru PSG Berani Zlín před sezonou 2019/2020 Příchody: Bedřich Köhler (HC Kometa Brno), Lukáš Buchta (Omaha Mavericks/NCAA), Jan Dufek (HC RT TORAX Poruba/Chance liga), Rickard Palmberg (Timra IK, Švédsko), Roman Szturc (HC Vítkovice Ridera - hostování do 15.10.2019).V průběhu sezony: Marek Čiliak (HC Kometa Brno - hostování do 31.12.2019.

KČT Sršni Havířov, odbor 113307. O půl 12 jsme se všichni sešli u vstupu do dolu a já rozdala vstupenky - trnula jsem ovšem hrůzou, ať je mám pro všechny! Klaplo to. Přidělili nám českou průvodkyni Elišku a polského bezejmenného průvodce, který chodil poslední a stále naši grupu hlídal a přepočítával. Mountfield HK, a.s. Telefon: 495 512 202 Mobil: 731 501 927 E-mail: sekretariat@mountfieldhk.cz Web: www.mountfieldhk.c

Duel s Havířovem sice nepřinesl tak jednoznačný výsledek, tři body však ano. Po dvě třetiny se oba soupeři drželi v gólovém dostřelu a do poslední části se šlo za vyrovnaného stavu, pak ale vzal Hradec zápas do svých rukou. Během minuty a půl vsítil havířovskému AZ dvě branky a výhru 4:2 si už pohlídal až do konce Zdraviiickojen info:Od 19.8-26.8 mam dovolenou,objednavky tedy az od 30.8 a poprosim pouze telefonicky,sms nebo whatssap na cislo 722915386 uz naporad:-)

AZ Havířov | Vstupenky na play-off 2018/2019 jsou v prodejiZápas | HC AZ Havířov 2010 – HC Frýdek-Místek 0:3HC RT TORAX Poruba » Zápas » AZ Residomo Havířov – HC RTAZ Havířov | Profil hráče | Antonín Zmarzlák #23

Dalibor Pasker (hlavní trenér AZ Havířov): První polovina utkání vypadala tak, že jsme ještě v autobuse. Nemohli jsme se dostat do tempa, nechodili jsme do soubojů, neměli jsme hlad po kotouči, zkrátka umožňovali jsme soupeři, aby si na ledě dělal, co chtěl V elitní osmičce budou České Budějovice, Přerov, Chomutov, Slavia Praha, Litoměřice, Vsetín, Poruba a Havířov bojovat o co nejlepší výchozí pozici pro vyřazovací boje. Vstupenky na domácí zápasy tučně uvedených týmů již jsou/budou v prodeji v následujích dnech v síti Sazka Ticket V dnešním zápase se v naší sestavě objeví další hráč pardubického Dynama Ondřej Machala, který by se u nás měl po zranění dostat do většího zápasového tempa.Tento mladý útočník (21 let) má za sebou již více než 60 startů v extralize a měl by být posilou našich útočných řad Sleva 100 Kč až na 2 vstupenky na muzikál do Divadla Hybernia. Darujte svým nejmenším krásný zážitek a vezměte je na dětský muzikál do pražského Divadla Hybernia. S kartou Globus Bonus máte slevu 100 Kč až na 2 vstupenky. Můžete si vybrat ze dvou dětských muzikálů HC AZ Havířov 2010 - HC Litvínov: 11.00 hodin: Jungadler Mannheim - BK Havlíčkův Brod: 13.00 hodin: HC Dynamo Pardubice - HC Litvínov: 15.00 hodin: HC AZ Havířov 2010 - Jungadler Mannheim: 17.00 hodi

AZ Havířov | Asistent trenéra Vojtěch Csabi: SpolečněHC RT TORAX Poruba » Chance liga rozlosována! HC RT TORAX

Příchody: Josef Kořenář: brankář: San Jose Barracuda (AHL) Nick Malík: brankář: Soo Greyhounds (OHL) Patrik Husák: obránce: HC RT TORAX Poruba: Jan Jaroměřsk Už jen do středy 8. března máte možnost si přednostně na pokladnách O 2 areny a v Zákaznickém centru zakoupit vstupenky na ta nejlepší místa na první dva čtvrtfinálové zápasy proti Kometě Brno! Ty se hrají v pondělí 13. března a v úterý 14. března od 18.30 hodin HC AZ Havířov 2010; HC Slovan Ústí nad Labem; LHK Jestřábi Prostějov; HC Slavia Praha; Rytíři Kladno; HC Zubr Přerov; HC Dukla Jihlava; HC RT TORAX Poruba; Odkazy na kluby Krajské ligy Krajská liga mužů. HC Hronov; HC Jaroměř; HC Jičín; HC Náchod; Stadion Nový Bydžov; SK Třebechovice pod Orebem; HC Opočno; Krajská.

* Vstupenky nelze po zakoupení vrátit ani vyměnit. * Do First line a do Sparta klubu nelze uplatnit dětskou, studentskou ani seniorskou slevu. * Internetový prodej končí 90 minut před začátkem utkání, následně prodej pouze na pokladnách O 2 areny. * Voucher na dětskou vstupenku je možné uplatnit pouze s nákupem dospělé. AZ Heimstaden Havířov - hlavní trenér Tomáš Urbánek. Z minima jsme vytěžili maximum. Soupeř nás dostával pod tlak. Využili jsme brejku situaci a hned na to přesilovou hru. Zbytečné individuální chyby byly, když jsme soupeře vrátili na začátku druhé třetiny do hry a myslím si, že jsme hodně bojovali Rozehrajte vlastní ligu v deskové hře z produkce Midu Games! Budete se v ní pohybovat po ledové ploše, vyhazovat soupeře na střídačku, potýkat se se zraněními a hlavně volit střely příklepem nebo golfákem či proměňovat nájezdy, abyste vstřelili co nejvíce branek, stejně jako ve skutečném zápase!Jestli se dostanete do šance, to závisí na tom, zda dokážete. Hyperinzerce - Inzerce zdarma, bazar, inzeráty, prodám a koupí Havířov v květech,vánoční vystoupení-koncerty. havířovské hornické slavnosti. Havířovské hornické slavnosti - tradice. Ale v roce 2011 tragicky zorganizované vstupy a výstupy do a z Areálu. Havířov v květech - pělně počasí, pěkný průvod, znamí spoluočané Mistroství ve floristice - společenská událos

HC Slavia Praha - HC Stadion Vrchlabí, Chance liga 26. 9. 2020 16:00, Zimní stadion Eden, Praha 10 - VršoviceVstupné - v předprodeji sezení 120 Kč, stání - není v prodeji dítě do 140 cm - 30 Kč - v den zápasu - cena se zvyšuje o 10 Kč Předprodej v síti prodejních míst Sazky je ukončen den před zápasem. V den zápasu využijte on-line prodeje nebo pokladny zimního. az-fanshop.cz Polštář AZ Havířov- malý, rozměr: 30x20 Cm [11/03/17] Vstupenky na víkendová utkání můžete koupit v předprodeji ve fanshopu! Akce ve fanshopu během těchto víkendových utkání H R A D E C K R Á L O V É - První třetinu měli v královehradecké ČPP Aréně více ze hry domácí hokejisté, kteří dostali svého soupeře několikrát pod tlak, ale branka i přes šance obou celků k vidění nebyla AZ Havířov posílil Roman Szturc Hokejoví příznivci v Havířově se mají v nové sezoně na co těšit. Klub AZ Heimstaden Havířov získal do svých řad dalšího extraligového borce. Získejte 4 vstupenky! Hokejový zápas podzimu v Ostravě se blíží. V neděli 3. listopadu 2019 se v Ostravar Arén POZOR! Soutěž o dvě vstupenky na středeční zápas. Uhodnete, která z hvězd NHL již dnes pilovala své střelecké dovednosti na znojemském ledě? Své tipy pište do komentářů pod video do zítřejších dvanácti hodin. Ze správných odpovědí poté vylosujeme výherce, který od klubu obdrží 2 lístky na stání